Doprovodný program

JumpPark

Přijďte si užít hodinu skákání na velkých trampolínách do zábavního centra Jump park. Najdete ho hned ve dvou lokalitách, na Zličíně a na Jarově. Nejen, že si můžete zaskákat jen tak na místě, přeskakovat z místa na místo či skočit salto do kostek…nyní můžete také zjistit, jaký by z Vás byl skákací basketbalista či hráč skákací vybíjené.

Vstupné 
JumpPark Jarov cena 100,- Kč na osobu na hodinu
JumpPark Zličín cena 150,- Kč na osobu na hodinu

Sleva bude poskytnuta při prokázání se PFC náramkem. Návštěva trampolínových parků je možná pouze ve sportovním oblečení a s protiskluzovými ponožkami, které je možné zakoupit na recepci při vstupu za 50,-Kč. Návštěvu si prosím předem zarezervujte, buď na webových stránkách, telefonicky, nebo mailem

JumpPark Jarov
Adresa: Na Jarově 2, 130 00, Praha 3
Zastávka: Habrová (bus 124), Kněžská Luka (tram 1, 9, 11)

JumpPark Zličín
Adresa: Ringhofferova 1, 155 00 Zličín, Praha 5
Zastávka: Zličín (metro B)

 

LazerFun

Máte rádi adrenalin a dobrodružství? Pak neváhejte a přijďte si užít spoustu zábavy na laser game do LazerFun/Praha, kde na Vás čekají dvě areny a je už jen na Vás, zda se rozhodnete zkusit své štěstí v tajemném labyrintu či navštívit historická zákoutí aztéckých ruin.

Vstupné
Cena 75,-Kč na osobu za hru. Sleva bude poskytnuta při prokázání se PFC náramkem. Návštěvu si prosím předem zarezervujte, buď na webových stránkách, telefonicky, nebo mailem.  

Adresa
Ocelářská 17, 190 00, Praha 9

Zastávka
Českomoravská (metro žlutá linka B, bus 151, 158, 200)
Ocelářská (tram 8, 25)
Divadlo Gong (tram 16, 54)

 

Národní technické muzeum

Pro zvídavější účastníky turnaje je v Národním technickém muzeu k dispozici 14 stálých expozic a výstav, a to nejrůznějších tématik – od architektury až po tiskařství či televizní studio. Nemusíte být však techničtí experti, aby se Vám v muzeu líbilo, výstavy jsou přizpůsobeny tak, aby v nich našli zalíbení i ti méně technicky zdatní. Tak neváhejte a přijďte se podívat, jak vypadal první automobil NW President vyroben na našem území v roce 1898.
 
Vstupné
Pro účastníky turnaje sleva na vstupném

Adresa
Kostelní 42, 170 78, Praha 7

Zastávka
Letenské náměstí (tram 1, 6, 8, 11, 12, 13, 25, 26)

 

Hokejová síň slávy

Ne nadarmo se říká, že Češi jsou hokejový národ a náš hokej již zaznamenal spoustu úspěchů a vítězství během své dlouholeté historie. Vy si nyní všechny tyto důležité momenty a nezapomenutelné okamžiky můžete připomenout v Síni slávy českého hokeje, kde mimo jiné najdete také řadu jeho unikátních artefaktů. Takže, KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH, HOP, HOP, HOP, Hokejová síň slávy na Vás již čeká!

Vstupné
Dětské vstupné 70 Kč pro účastníky turnaje.

Adresa
Galerie Harfa, Českomoravská, 190 00, Praha 9

Zastávka
Českomoravská (metro; bus 151, 158, 200)
Ocelářská (tram 8, 25)
Divadlo Gong (tram 16, 54)
 

 

Aqua Sport Club

Přijďte si se svými přáteli užít spoustu legrace ve vodním světě Aqua Sport Club. Bazén v blízkosti sportovní haly Jedenáctka Vám nabízí spoustu využití, ať už adrenalinové tobogány a skluzavky, plavecké dráhy pro plavání, či relaxační vířivku pro odpočinek po sportovním výkonu.

Vstupné
Děti za 60,-Kč na 60 + 20 minut

Adresa
Mírového hnutí 2385/3, 149 00, Praha 4-Chodov

Zastávka
Brodského (bus - 154, 170, 197)

 

EXEsport

Náš florbalový partner EXEsport je internetový obchod se specializací na prodej sportovního, především florbalového, vybavení několika světových značek včetně EXEL, OXDOG, SALMING atd. Kromě nákupu na internetu s níže uvedenými slevami se můžete stavit také v kamenné prodejně ve Vysočanech nebo ve speciálním  stánku, který bude součástí naší fun zóny na Vinohradech.

Adresa
Novovysočanská 546/28, 190 00  Praha 9

Zastávka
Novovysočanská (bus 109, 136)
 

 

Zavřít