Doprovodný program

Bistro Dvorce

Rodinný podnik s příjemným vnitřním i venkovním posezením. Nabízíme českou a světovou kuchyni, italskou kávu a výběr čepovaných nápojů.

Sleva

Po prokázání se turnajovým náramkem sleva 10% na jídlo a pití v Bistru Dvorce.

Bistro Dvorce
Adresa: Jeremenkova 920/7, Praha 4
Zastávka: Dvorce (tram 2, 3, 17, 21) (bus 134)

 

 

LazerFun

Máte rádi adrenalin a dobrodružství? Pak neváhejte a přijďte si užít spoustu zábavy na laser game do LazerFun/Praha, kde na Vás čekají dvě areny a je už jen na Vás, zda se rozhodnete zkusit své štěstí v tajemném labyrintu či navštívit historická zákoutí aztéckých ruin.

Vstupné
Cena 85,-Kč na osobu za hru. Sleva bude poskytnuta při prokázání se PFC náramkem. Návštěvu si prosím předem zarezervujte, buď na webových stránkách, telefonicky, nebo mailem.  

Adresa
Ocelářská 17, 190 00, Praha 9

Zastávka
Českomoravská (metro žlutá linka B, bus 151, 158, 200)
Ocelářská (tram 8, 25)
Divadlo Gong (tram 16, 54)

 

Bobová dráha Prosek

Osmisetmetrová bobová dráha s osmičkou a boby pro jednu i dvě osoby, lanový park, restaurace a dětský koutek. Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Trať je dlouhá téměř 1 kilometr a nabízí nejednu vychytávku (osmička, "hup"...atp.). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před pizzerii, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici, atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

 
Vstupné
5 jízd za cenu 270 Kč, zakoupení do 15 hodin daný den kvůli kapacitě

Adresa
Prosecká 906/34b, Praha 9

Zastávka
Kelerka (bus 140)

 

Hokejová síň slávy

Ne nadarmo se říká, že Češi jsou hokejový národ a náš hokej již zaznamenal spoustu úspěchů a vítězství během své dlouholeté historie. Vy si nyní všechny tyto důležité momenty a nezapomenutelné okamžiky můžete připomenout v Síni slávy českého hokeje, kde mimo jiné najdete také řadu jeho unikátních artefaktů. Takže, KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH, HOP, HOP, HOP, Hokejová síň slávy na Vás již čeká!

Vstupné
Dětské vstupné 70 Kč pro účastníky turnaje.

Adresa
Galerie Harfa, Českomoravská, 190 00, Praha 9

Zastávka
Českomoravská (metro; bus 151, 158, 200)
Ocelářská (tram 8, 25)
Divadlo Gong (tram 16, 54)
 

 

Aqua Sport Club

Přijďte si se svými přáteli užít spoustu legrace ve vodním světě Aqua Sport Club. Bazén v blízkosti sportovní haly Jedenáctka Vám nabízí spoustu využití, ať už adrenalinové tobogány a skluzavky, plavecké dráhy pro plavání, či relaxační vířivku pro odpočinek po sportovním výkonu.

Vstupné
Děti za 60,-Kč na 60 + 20 minut

Adresa
Mírového hnutí 2385/3, 149 00, Praha 4-Chodov

Zastávka
Brodského (bus - 154, 170, 197)

 

EXEsport

Náš florbalový partner EXEsport je internetový obchod se specializací na prodej sportovního, především florbalového, vybavení několika světových značek včetně EXEL, OXDOG, SALMING atd. Kromě nákupu na internetu se slevou 25% pro účastníky turnaje se můžete stavit také v kamenné prodejně ve Vysočanech. Některé z produktů od EXEsport budou k dispozici na turnajových halách u stánků, kde najdete speciální kolekci PFC Essentials.

Adresa
Novovysočanská 546/28, 190 00  Praha 9

Zastávka
Novovysočanská (bus 109, 136)
 

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít