Merch

PFC ESSENTIAL

Chcete nosit #praguefloorballcup oblečení i jinam než na tréninky? Kromě “klasických” turnajových trik jsme pro vás letos přichystali novinku v podobě street fashion kolekce s názvem PFC ESSENTIAL. Trička, ale také zimní čepice, kšiltovky nebo ponožky v jednoduchém a čistém designu budou k sehnání u speciálního stánku ve fun zóně na Vinohradech. Něco nám říká, že byste neměli s nákupem některého z módních kousků této limitované edice moc otálet :) 

 

Turnajové tričko „Na vlastní kůži“

Florbalem žijeme, florbal nás baví, florbal nás utváří... Florbal zkrátka cítíme na vlastní kůži! Všechny tyto emoce, které se během PFC vždy několikanásobně umocní, jsme vložili do nového designu turnajového trička.

Tak jako každý rok přišli i letos organizátoři s originálním návrhem. Po sérii motivů inspirovaných Instagramem, se letošní turnajové tričko svou grafikou výrazně odlišuje od předchozích ročníků.

Tričko samozřejmě drží barvy letošního ročníku, a to žlutou na tmavě modrém podkladu. Věříme, že se všem účastníkům i fanouškům bude líbit!

Turnajová trička budou k dostání za cenu 320 Kč během turnaje na halách Sokol Královské Vinohrady, Hamr Braník, Jedenáctka, ZŠ Campanus a SCUK Hostivař a to do vyprodání zásob. 

 

Zavřít