Zabavte se v naší nové fun zóně na Vinohradech

Další novinkou, kterou jsme obohatili letošní ročník Prague Floorball Cup, bude nadupaná fun zóna nabízející spoustu zábavných aktivit pro malé i větší florbalisty, kteří zde budou moci trávit čas, když zrovna nebudou zápolit na hřišti. A kde PFC fun zónu najdete? Ve velké tělocvičně v 1. patře budovy sportovní haly Vinohrady, která bude kromě běžných utkání hostit také superligovou PFC game nebo velký finálový den. A nyní si představíme, co všechno vás ve fun zóně čeká!

Vzpomínková zeď & Instagraf

Máte na srdci něco, co chcete ostatním účastníkům turnaje vzkázat? Dominantou fun zóny bude velká vzpomínková zeď, kam můžete zvěčnit svůj podpis nebo napsat, jak se vám na turnaji líbí. Tento prostor zároveň skvěle poslouží jako pozadí pro fotku :) Vzpomínek z turnaje určitě budete mít nespočet, ale co takhle si odvézt domů i nějakou obrázkovou? Od toho tu pro vás bude přichystaný Instagraf, skvělá vychytávka, která umí památeční fotku z turnaje vytisknout během chvilky. Stačí jakoukoliv fotku sdílet s hashtagem #pfc2020 a označit @instagraf a vyzvednout ve fun zóně. Pozor, Instagraf bude možné využít jen v sobotu!

Střelecká akademie

Chcete zlepšit své florbalové dovednosti? Na PFC přivítáme Střelecká akademie, kterou pořádá mladý hráč FbŠ Bohemians Matěj Pěnička. Připraveny budou tréninky na zdokonalení střelby, ale na své si přijdou i brankáři. Pozor, kapacita je omezená. Jak a kde se přihlásit se včas dozvíte. 

Skills & Shooting Contest

Pokud i tak nebudete mít dost florbalu, můžete se na dvou mini hřištích zapojit do soutěží v technice nebo střelbě. Čekají na vás třeba soutěže ve slalomu nebo střílení na terče.

Games & Chill zóna 

Když vás bude ze samého florbalu už přepadat únava, stavte se pochillovat a zahrát si stolní hry. Dejte si dvacet nebo poražte spoluhráče v Bangu! S obojím je o zábavu postaráno. A ještě jedna věc. Bude tam i stůl na ping pong. Říkal někdo obíhačka?

Turnajová trička & PFC ESSENTIAL

Zažijte PFC doslova na vlastní kůži. Ve fun zóně, ale samozřejmě i na řadě dalších místech, bude možné zde zakoupit turnajová trička a další kousky z PFC merche. Chcete nosit #pfc oblečení i jinam než na tréninky? Letošní specialitou je i nová street fashion kolekce s názvem PFC ESSENTIAL. Čistota a jednoduchost. To jsou přívlastky módních kousků, ve kterých před kámoši zazáříte! 

EXEsport pop up store 

Své místo tu bude mít také náš nový florbalový sponzor EXEsport. V jejich stánku si budete moci zakoupit nejrůznější florbalové vybavení za velmi příjemné ceny.  

Hledáte poklad? 

Už jste objevili dost QR kódů a pomocí správných odpovědí na otázky odhalili, co se skrývá na záhadném obrázku? Navštivte nás ve fun zóně, odevzdejte organizátorům správnou odpověď a počkejte si do velkého finálového dne, jestli právě váš tým bude tím šťastným nálezcem pokladu!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít