Poklad nikdy nebyl tak na dosah!

Chceš pro sebe a svůj tým vyhrát balíček super cen od našich sponzorů? Zapojte se do celoturnajové hry s využitím QR kódů, která nese název “Treasure Hunt”. Protože chceme jít s dobou, okořenili jsme klasické hledání pokladu o moderní technologie!

Nyní si povíme jak na to...Hledejte samolepky s QR kódy v halách, do kterých vás Prague Floorball Cup zavede, nebo u některých našich partnerů, ke kterým se s týmem vydáte ve volných chvílích. V naší turnajové aplikaci najdete QR čtečku, která vás po načtení QR kódů prověří různými otázkami. S každou správnou odpovědí se bude kousek po kousku odkrývat záhadný obrázek. Stačí uhodnout alespoň tolik otázek a odkrýt takovou část obrázku, abyste poznali, co se na něm skrývá.

A co dál? Až si váš tým bude na sto procent jistý odpovědí, napište ji na kousek papíru a odevzdejte v naší fun zóně na Vinohradech nejpozději do neděle 11:00. Pokud odpovíte správně, budete zařazeni do slosování, ve kterém vybereme 3 vítězné týmy. Na ně pak čeká “poklad”, který budeme slavnostně předávat během finálového dne na vinohradské hale.

Soutěžit může každý hráč pomocí svého chytrého telefonu. V týmu si můžete libovolně radit, ale dejte si pozor, ať něco nevyzradíte ostatním týmům! Tak na co ještě čekáte?

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít