Tři finálová utkání pohledem sportovního reportéra

V neděli krátce po poledni se hala na Vinohradech naplnila poprvé na finále chlapecké kategorie B04 mezi Trenčínem a FAT PIPE Chodov. Slovenský celek mohutně podporovaný skupinkou rodičů zpívajících chorály měl skvělý start do zápasu a dvěma rychlými góly utekl do vedení. Pražané však zvládli ještě do přestávky srovnat skóre a ve druhém poločase třemi góly rozhodli o tom, že zlaté medaile i putovní pohár „The King“ zůstanou v hlavním městě. 

Poté už došlo na souboj Prahy s Brnem ve finále kategorie B05 mezi Spartou a brněnskými Gullivers. Hosté si v úvodu vytvořili několik slušných šancí, nedokázali je však proměnit a Sparta dala svému soupeři lekci z produktivity. Své tutovky proměňovali Pražané s železnou pravidelností a poločasové skóre 5:0 bylo pro Gullivers kruté. Po přestávce se Brňáci dokázali přeci jen prosadit, jen však korigovali jasný zápas na konečných 1:8.

Ve třetím finále se ke slovu dostaly také dívky v souboji o pohár „The Princess“, když si to v kategorii G04 rozdaly hráčky Bohemky a Olomouce. Pražanky otevřely v páté minutě skóre zápasu a vypadalo to s nimi dobře. Pak ale jako by začaly příliš myslet na možnost zisku zlatých medailí a bojovná Olomouc to tvrdě potrestala. Hostující hráčky už nepovolily Bohemce ani jeden gól, samy naopak už do poločasu pětkrát skórovaly a v závěru jen těsně nepokořily desetibrankovou hranici.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít