Registrace na PFC2021 je otevřena

Před několika měsíci jsme zakončili čtvrtý ročník turnaje Prague Floorball Cup. V Praze se sešlo přes 4200 mladých florbalistů a florbalistek celkem 7 národností na jedné z největších mezinárodních florbalových událostí počátku roku. Nalezli jsme vítěze všech 16 kategorií, rozdali medaile a společně jsme si těch pár dnů pořádně užili. Turnaj byl plný emocí, skvělého florbalu, ale především zábavy. Ale už se taky těšíte, až si to za rok celé zopakujeme?

Zapište si do kalendářů, že na jubilejním pátém ročníku turnaje Prague Floorball Cup se sejdeme 2. - 4. ledna 2021. Vzhledem k těsné návaznosti na vánoční prázdniny se bude hrát, trochu netradičně, od neděle do pondělí. Registrace pomocí webového formuláře již byla spuštěna a potrvá až do 8. listopadu 2020. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně registrace týmu nás neváhejte kontaktovat. 

Můžeme vám slíbit, že opět bude na co se těšit. Ani tentokrát nebude chybět samostatná kategorie PFC MINI pro ty nejmenší sportovce. Naopak pro ty nejstarší hráče jsme vloni premiérově otevřeli speciální kategorii PFC ELITE a byli jsme svědky řady velmi kvalitních juniorských zápasů. Letos si elitní kategorii budou moct poprvé zahrát také dívčí týmy. Tradičně pro vás chystáme i bohatý doprovodný program ve spolupráci s našimi partnery. Tak s kým se v Praze potkáme na dalším ročníku?

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít