Máme rozlosováno

Týden před startem prvního ročníku PFC Spring je k dispozici rozlosování zápasů pro všechny účastníky. Bojovat se letos bude celkem na dvanácti halách hlavního města a do akce půjde hned 196 týmů a přes 4500 hráčů i hráček. Organizační tým udělal po uzavření registrací maximum pro to, aby všechny kluby minimálně cestovaly a zároveň si zahrály maximální možné množství zápasů. Věříme, že stejně jako v minulých letech zavítá hlavně na finálový den do hal velké množství fanoušků.

Finálová utkání se budou v neděli odehrávat hned na dvou místech, v tradičních florbalových baštách na Podvinném mlýně a v TJ Sokol Královské Vinohrady.

UNYP ARENA Podvinný mlýn byla místem konání finálových utkání v předešlých ročnících a ani letos tomu nebude jinak. Tato jedna z nejmodernjších a nejlépe vybavených florbalových hal ve střední Evropě je v současnosti domovem superligových Sparty Praha i Bohemians Praha. Zároveň pravidelně hostí i reprezentačních klání v rámci turnajů EFT, ale i mnohé jiné neflorbalové akce. Do hlediště se vejde až 1300 fanoušků a má ten nejmodernější hrací povrch.

Druhou finálovou halou bude TJ Sokol Královské Vinohrady, která se nachází, co by kamenem dohodil z centra, pouhých 5 minut chůze se stanice Metra A Jiřího z Poděbrad. Tato funkcionalistická stavba s bohatou historií byla vybudována pro účely Sokola, tělovýchovného hnutí, které už od 19. století vede lidi všeho věku k pohybu a duševnímu zdraví.

První finálové zápasy odstartují v neděli 8. května v 15 hodin, další navážou v 16:15, 17:30 a poslední finálové buly bude vhozeno v 18:45 hodin.

Kompletní rozlosování najdete na webu Prague Floorball Cup v horní liště, v turnajové aplikaci nebo pod tímto odkazem.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít