Na PFC se letos chystá 249 týmů!

Registrace jsme uzavřeli a počet týmů, které se budou turnaje účastnit se zastavil na čísle 249! Letos vyvěsíme celkem sedm vlajek evropských zemí, mezi nimiž nebude, kromě tradičních účastníků, chybět ani Německo, Dánsko a Lotyšsko. Pojďme si společně představit týmy, které přijedou!

Největší podíl z rekordního počtu přihlášených tvoří týmy domácí. Ze všech koutů Čech i Moravy zavítá do Prahy řada mládežnických družstev extraligových klubů - Vítkovice, které vloni ovládly kategorie B04, B06 a B08, Mladá Boleslav, která zvítězila v holčičích kategoriích G02 a G05, a také týmy z pražského Chodova, Bohemians, Black Angels nebo Sparty, která vysílá do boje vůbec největší výpravu.

Ze slovenských týmů potkáte v nově otevřené chlapecké kategorii PFC Elite, ATU Košice, loňského vítěze tamní juniorské ligy. Turnaje se účastní i týmy z Trenčína a Bratislavy a přijedou také PUKS Trzebinia a USK Radzevia Radzewo z Polska a rakouská juniorská reprezentace. Čtveřici našich sousedů završí letošní nováček - německé týmy Red Devils Wernigerod nebo SC DHfK Leipzig.

Dalekou cestu na turnaj zváží také několik severských výprav. Přivítáme premiérové účastníky z Dánska, Rungsted-Hørsholm Floorball Klub, nebo švédská družstva, Hissjö SK, Skellefteå IBS a Strängnäs IBK. Náš malý přehled národů na čtvrtém ročníku Prague Floorball Cup zakončujeme Lotyšskem, odkud zavítá do Prahy hned trojice týmů. Kromě FS Masters startujících v PFC Elite to budou i Lekrings a Valmiera.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít