Finálové zlato pro Jihočechy

Poslední zápas programu ve vinohradské hale SKV přinesla defenzivní bitvu mezi kladenskými Kanonýry a Pískem v kategorii chlapců B09. Oba týmy cítily tlak finálového zápasu, a tak první poločas příliš napínavých momentů nepřinesl. Náznaky šancí byly na obou stranách, ale v první půli branka nepadla. 

Čekání na gól ukončil až v šesté minutě druhého poločasu po nenápadné akci písecký obránce David Moser. Kladenští Kanonýři následně vytáhli presink, dařilo se jim dostávat dříve k míčku, ale zároveň Písek šikovně kombinoval a vytvářel si další náznaky šancí. Celkově se hra více otevřela na obou stranách. Otevřená hra vyústila v druhý gól, kterým se Písek díky Ondřeji Bílkovi čtyři minuty před koncem dostal do trháku. Dvojí šance Matyáše Čiháka při špatném střídání Písku ke gólu také nevedla. Fanoušci Písku tak mohli za stavu 2:0 odpočítávat na celou halu posledních deset sekund, než vypukla pravá radost.  

Cenu pro nejlepšího gólmana turnaje se slzami v očích převzal brankář poražených Michal Rainiš, zbylé ceny pobrali hráči vítězného Písku.

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít