Velkolepé zimní klání MINI

Už jen pár dnů nás dělí nejen od vánočních svátků a oslav příchodu nového roku, ale také od dalšího pokračování Prague Floorball Cupu, který stejně jako vždy přináší nejen ten nejkvalitnější mládežnický florbal v Česku, ale také spoustu novinek. Zimní termín přijde na řadu hned další víkend po Silvestru, tedy v 7. a 8. ledna a je se na co těšit.

Přestože se výjimečně v lednu sjedou do Prahy pouze celky patřící do kategorií MINI a hrát se tedy bude pouze 3+1, narostl znovu turnaj do parádních rozměrů, na které se mohou hráči a hráčky těšit a organizátoři mohou být velmi pyšní. S počtem převyšujícím padesát zúčastněných týmů jde o největší indoor turnaj 3+1 na světě a jeden z největších eventů pro MINI kategorie vůbec. Účastníci se mohou znovu těšit na atraktivní ceny, program pro hráče i diváky a vůbec o zábavu bude pro všechny na celý víkend postaráno.

„Jsem strašně rád, že můžeme přivítat nejen staré známé z celé republiky, ale také zahraniční účastníky a účastnice ze Slovenska a Polska, což dělá náš turnaj znovu mezinárodní, na čemž si zakládáme. Navíc je přihlášeno i spousta nových týmů, na které chceme udělat ten nejlepší první dojem, aby se také staly součástí rodiny PFC a přivítali jsme je třeba hned v květnu na PFC Spring,“ má organizátor Martin Forman v hlavě už i další turnaj v pořadí, druhý ročník PFC Spring, který se uskuteční již v květnu.

Právě v těchto chvílích jsou přihlášené celky losovány do skupin a tvoří se rozpis zápasů, který vám bude v nejbližších dnech oznámen, proto sledujte web a sociální sítě Prague Floorball Cup. 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít