Jste připraveni na pořádný juniorský florbal?

Rádi bychom vám představili letošní nově otevřenou juniorskou kategorii - PFC EL!TE. Šest týmů celkem ze tří zemí bude bojovat o unikátní trofej. A pokud se podíváme blíže na přihlášené týmy, je jasné, že můžeme očekávat velmi kvalitní juniorský florbal! Všechny se pravidelně pohybují na vrchních příčkách ve svých domácích ligách.

Konkrétně se můžeme těšit na Black Angels, semifinalistu 2017/18 a loňského finalistu české juniorské 1.ligy, FbŠ Bohemians, vítěze posledních dvou ročníků, pravidelného semifinalistu Florbal Chodov a Technology Florbal Mladá Boleslav, která v probíhající sezoně podává velmi přesvědčivé výkony. Kromě domácí florbalové scény tu máme také ATU Košice, loňského mistra ze Slovenska, a nadějný tým se zlatou minulostí, Lotyše z FS Masters.

Zápasy se budou odehrávat na dvou našich hlavních halách, v UNYP Areně Podvinný Mlýn (POD) a na Sokolu Královské Vinohrady (VIN). Herní čas se trochu prodlouží, bude se hrát 2x20 minut. Protože chceme, aby si týmy odnesly z turnaje zážitek se vším všudy, mohou očekávat trochu nadstandardní podmínky. 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít