Nová turnajová appka je konečně tady!

Turnajovou mobilní aplikaci jsme vylepšili nejen o nový design, ale i o různé vychytávky. Pojďme se na ně společně podívat.

Novinky
Nyní snadno budete mít přehled o všem, co se šustne na PFC. “Novinky” v aplikaci vám, stejně jako naše webové stránky, budou během turnaje poskytovat veškeré aktuality ve formě článků, livestreamů, highlightů, fotek a videí.

Vylepšený rozvrh
Rozvrh jsme letos doplnili o dvě funkce, které mnohým z vás v appce dosud chyběly - možnost přidání do oblíbených a tlačítko “zpět”. Nyní máte možnost si nastavit svůj oblíbený tým, kategorii nebo skupinu pomocí symbolu “+” (iOS) nebo hvězdičky (Android).

Treasure Hunt
K tomu, abyste se zapojili do celotutnajové soutěže Treasure Hunt, budete potřebovat právě naši mobilní appku. Pomocí čtečky naskenujete QR kódy rozmístěné na různých halách nebo u našich partnerů, zodpovíte na pár otázek a zkusite uhodnout, co se skrývá na záhadném obrázku. Když bude váš tým mít štěstí, můžete se těšit na poklad. 

EXE Sport
Přímo v appce si také můžete prohlédnout e-shop našeho nového florbalového sponzora EXE Sport, kde si vyberete z bohaté nabídky florbalového vybavení. 

Turnaj den po dni
V sekci “Program” naleznete mimo jiné i stručný přehled událostí jednotlivých dnů turnaje, ať se v bohatém programu neztratíte.

Transport (pouze zařízení s iOS)
Na všechna důležitá místa, od hal, ubytování a stravování, až po doprovodné aktivity, se dostanete velmi snadno díky tlačítku “Transport”.

Nezapomeňte si ani letos stáhnout aktualizovanou turnajovou aplikaci! Je k dispozici na Google Play pod názvem PFC App a na App Store jako PragueFC.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít