Akreditace! Jak se tam dostat a proč je důležitá?

Turnaj nám už klepe na dveře a to také znamená, že je nejvyšší čas se dostavit k akreditaci. Pokud do Prahy dorazíte vlakem na Hlavní nádraží, jistě vás zajímá, jak se co nejsnadněji dostanete na místa, kde akreditace probíhá. Dali jsme dohromady pár pokynů, které vám snad budou k užitku :)

ČTVRTEK 2.1.

Akreditace možná od 19:00 do 21:00 v TOP HOTELU PRAHA (i pro PFCmini)
Adresa: Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4-Chodov

Do TOP HOTELU se nejrychleji dostanete metrem C (Hlavní nádraží-Chodov) a poté budete z Chodova pokračovat autobusem 115 na zastávku Blažimská (zastávka na znamení). (cca 30 minut)

PÁTEK 3.1.

Akreditace bude probíhat už od 7:15 do 14:00 ve FUN ZÓNĚ v Hale Sokol Královské Vinohrady (i pro PFCmini)
Adresa: Polská 2400/1A, 120 00 Praha 2-Vinohrady

Hala na Vinohradech je coby kamenem dohodil od Hlavního nádraží, takže cestu na halu zvládnete pěšky za cca 15 minut. Z nádraží vylezete východem u ulice Legerova (historická budova nádraží, Fantova kavárna) a dáte se po chodníku doleva, poté Vinohradskou doleva a dále Mánesovou, Polskou nebo Vinohradskou až před halu.

Samozřejmě existuje i varianta hromadnou dopravou. Z Hlavního nádraží pojedete na Jiřího z Poděbrad (s přestupem na zastávce Muzeum). Až vystoupíte, vydáte se pěšky ulicí Polská přímo k hale. (celkem cca 15 minut)

SOBOTA 4.1.

Pro PFCmini bude registrace možná i v sobotu na SCUK Hostivař, od 7:30 do 9:00 ráno.
Adresa: Bruslařská, 102 00 Praha 15-Hostivař

Do SCUK Hostivař jsou dvě varianty. Můžete buď jet tramvají 26 ze zastávky Hlavní nádraží (ul. Bolzanova) na Obchodní centrum Hostivař, kde přestoupíte na autobus 154 nebo a pojedete až do zastávky Gercenova. (cca 40 minut). Druhá možnost je dojet metrem na Skalku (s přestupem na zastávce Muzeum), odkud jede autobus 125 až na zastávku Gercenova. (cca 35 minut)

Prosíme vedoucí týmů, aby se k akreditaci dostavili před začátkem prvního utkání. Pokud to nebude možné, je nutné se individuálně domluvit. Akreditace je důležitá pro bezproblémový průběh celého turnaje! Každý tým obdrží náramky, stravenky, mapy a další materiály. Dále dojde ke kontrole všech potřebných náležitostí a k případnému doúčtování.

Chtěli bychom poprosit pražské týmy, aby se pokud možno k akreditaci dostavily už ve čtvrtek z důvodu plynulejší akreditace mimopražských týmů v pátek.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít