První den PFC 2020 za námi!

Úvodní hrací den PFC 2020 máme úspěšně za sebou! Na všech halách panovala skvělá atmosféra a k vidění byly velmi kvalitní výkony. Ty předvedly i týmy z nově otevřené juniorské kategorie - PFC EL!TE a nabídly tak opravdu zajímavou podívanou. V utkáních jsme mohli sledovat celkem 6 mužstev z 3 různých zemí (Česká republika, Slovensko a Lotyšsko).

Zítra se můžeme těšit na zápas superligy – PFC Game, ve kterém se střetnou FBŠ Bohemians a FBŠ Hattrick Brno! Utkání začíná v 16:00 v hale Sokol Královské Vinohrady. Fanoušci s PFC náramkem mají VSTUP ZDARMA! Po utkání následuje autogramiáda obou týmů.

Taktéž začnou zápasy čím dál tím oblíbenější kategorie - PFC mini, které se odehrají ve dvou hostivařských halách (Sportovní centrum Hostivař a Sokolovna Hostivař). Tam se proti sobě postaví nejmladší hráči z České republiky, Lotyšska, Německa a Polska. 

Před dalším hracím dnem si hlavně nezapomeňte odpočinout a nabrat síly, které budete potřebovat. Turnaj totiž postoupí do fáze play off! Doufáme, že jste si dnešek užili a těšíte se na další utkání, stejně jako my! Děkujeme za super den a všem týmům přejeme hodně štěstí ve hře!
 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít