Instagraf a Střelecká akademie ve fun zóně

Kromě toho, že se dnes na vinohradské hale odehrála pořádná porce zápasů, spousta týmů se také stavila omrknout fun zónu, kde probíhala akreditace, ale byl tu prostor i pro zábavu. Na malém hřišti se střílelo a zkoušelo triky o sto šest, někteří se u nás usadili a zahráli si stolní hry a mnozí z vás si také nakoupili turnajový merch. Zítra se můžete těšit na Střeleckou akademii Matěje Pěničky, která dnes probíhala na Jedenáctce, nebo instagramovou tiskárnu Instagraf. V 16:00 pak na Vinohradech odstartuje superligové utkání PFC Game mezi FbŠ Bohemians a FBŠ Hummel Hattrick Brno, takže jestli nebudete mít moc volného času během dne, stavte se třeba o pauze mezi třetinami :)

Trochu umění ve fun zóně

Kdo už k nám zavítal, mohl si všimnout velké, ale docela obyčejné dřevěné stěny uprostřed místnosti. K večeru se u nás ale stavil @vladimir_strejcek a nechal tu kus sebe v podobě parádního graffiti. Rozhodně to přijďte omrknout!

Rekněte sýýr!

Zítra od 10:00 tu pro vás bude také Instagraf - instagramová tiskárna. Jak taková tiskárna funguje? Vyfoťte se na Instagram (třeba právě u stěny ve fun zóně), označte fotku hashtagem #pfc2020 a Instagraf vám ji během pár vteřin vytiskne. Fotku si pak můžete odnést domů a pověsit na nástěnku nebo s ní můžete ozdobit vzpomínkovou stěnu :)

Střelecká akademie se přesouvá z Jedenáctky

Na malém hřišti vzadu ve fun zóně, které dnes nenechalo žádnou hokejku a míček chladné, se zítra můžete těšit na Střeleckou akademii. Připraveny budou tréninky na zdokonalení střelby, ale na své si přijdou i brankáři. Zlepšení ve florbale nepřichází jen s poctivým tréninkem, důležitá je i mentální příprava. Na přednášce “Základy mentální přípravy ve florbale” se dozvíte, jak zvládnout vlastní psychiku, a třeba vás to posune zas o kousek dál. Podrobný rozpis tréninků a pokyny, jak se přihlásit najdete zde.

Fun zónu hledejte v prvním patře budovy. Těšíme se na vás! 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít