Kvalitní zápasy a společně strávený čas obnovují herní pohodu, shodují se trenéři

Vedle výsledkového servisu prvního hracího dne přinášíme bezprostřední dojmy z jednotlivých táborů usilujících o vítězství v premiérovém ročníku kategorie B01 Elite. Páteční body byly rozdány, ale nad Prahou se dál vznáší odkaz včerejšího dění. Po Vánoční pauze se týmy vrací do obvyklého rytmu, což těší všechny zúčastněné.

Doposud suverénní Mladá Boleslav si s přehledem pohlídala obě vítězství. To jen potvrzují slova z tamní lavičky. „Soustředíme se na herní cíle, chceme kontrolovat míček s vědomím, že případná ztráta se kvůli upravené hrací době těžko dohání. Kluci mají možnost získat medaile během tří dnů, díky takovému krátkodobému horizontu je o motivaci postaráno“, vysvětluje za Technology MB Martin Šácha. 

Lodivod FBŠ Bohemians, Michal Jedlička, zůstává přes porážku optimistický. „Na to, že je celý projekt na začátku, se už teď povedlo kategorii slušně obsadit. Přál bych si co nejvíc mladých diváků, aby viděli, jak florbal může vypadat“, láká na další víkendová klání. Ani Black Angels se nevyhnuli ztrátě, svou roli na kolísavé výkonnosti sehrálo přerušení běžného režimu, na který budou chtít hráči co nejdříve navázat. „Chceme se do toho znovu dostat. Také prostřednictvím společenského přesahu formou hromadných obědů, byť každý spíme doma“, dodává trenér hráčů z Letňan, Jakub Zalubil. 

Bohatý doprovodný program a kompaktní rozmístění hal nabízí nespočet možností teambuildingu. PFC totiž není jen o kolektivním sportování, jde také o sdílenou radost!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít