PFC2020 nabírá na obrátkách

Prague Floorball Cup 2020 nabírá na obrátkách. Souboje ve skupinách o nasazení pro play off jsou napínavější a koncovky vyhrocenější. Ranní program v hale Sokola Královské Vinohrady sice odstartovala trochu ospalá bitva chlapců 05 mezi Ostravou a Chrudimí (14:0), ale pak už si přibývající diváci užili parádní dramata. Bohemka v kategorii chlapců 05 prohrávala s Chomutovem ještě čtyři minuty před koncem 1:2, pak ale čtyřmi góly dokonale otočila skóre a mohla slavit cennou výhru.

Ve stejné kategorii si pak Chodov dokázal poradit s Hattrickem Brno, když Pražané třemi rychlými zásahy odskočili a v závěru už hlídali výhru 6:2. Dostalo se i na ryze zahraniční souboj z kategorie B03, když lotyšský celek FS Masters v závěru zle dotíral na borce z Trenčína, Slováci ale uhájili vítězství 4:2. Největší drama dopoledního programu nabídl zápas v kategorii B03 mezi Hattrickem Brno a Draky z Říčan. V divoké koncovce padly za posledních 24 sekund tři branky a oba celky se rozešly smírně 3:3.

Hráči i diváci měli znovu k dispozici FUN Zónu, ve které proběhla Střelecká akademie pod vedením juniorského reprezentanta a hráče FBŠ Bohemians Matěje Pěničky. Své vzpomínky z letošního turnaje mohli všichni příchozí zaznamenat na unikátní foto zdi pomocí takzvaného Instagrafu. Živo bylo i kolem fanshopu, kde mizí jako na běžícím pásu oficiální trička PFC 2020 i další merch.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít