PFC GAME - jedinečný zážitek pro účastníky PFC

Zážitek, na který dlouho nezapomenou, připravili mladým účastníkům i fanouškům PFC 2020 hvězdy mužské Superligy, které se střetly v rámci PFC GAME. V tabulce pátá Bohemka opustila na jeden zápas své klasické domácí prostředí na Děkance a v azylu Sokola Královské Vinohrady vyzvala dvanáctý Hattrick Brno. Před více než pětistovkou natěšených diváků to byla opravdu parádní přestřelka. 

Ve třetí minutě otevřel skóre domácí Jakub Šárka, aby krátce poté načal své parádní představení mladík v dresu Bohemky Filip Forman. Dvougólové vedení ale Pražanům dlouho nevydrželo, když o necelou minutu později už srovnával Lukáš Vlach. Forman však neponechal nic v náhodě a už v první třetině zvládl dvěma parádními ranami zkompletovat hattrick a zajistil svému týmu vedení 4:3.

Do druhého hracího období ale nastoupilo Brno jako polité živou vodou a dvěma bleskovými trefami Fuchse s Hronkem šlo poprvé v zápase do vedení. Pak však přišly velké chvíle Bohemky, která dokázala dokonale využít nedisciplinovanosti Hattricku a gólem z nájezdu a dvěma z přesilovky získala vedení zpět na svou stranu. 

Když v úvodu poslední třetiny navíc zasadil devátou ránu Brnu Mikuláš Forman, zdálo se být rozhodnuto. Hosté sice ještě korigovali trefou Lukáše Jalového, ale ani několikaminutová hra bez brankáře nepomohla ke zdramatizování zápasu. Natěšení diváci nakonec viděli kromě hromady šancí celkem dvaadvacet gólů a výhru Bohemky 13:9.

Střelecky se nejvíc činil Filip Forman, který si za čtyři góly a asistenci odnesl cenu pro nejlepšího hráče Pražanů, stejné ocenění získal na straně Brna autor gólu a asistence Lukáš Jalový. Po zápase se hvězdy obou týmů dlouho podepisovaly mladým fanouškům ve FUN Zóně PFC.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít