PFC míří do velkého finále

Zítra nás čeká velký finálový den! Po dvou dnech zápolení na hřištích po celé Praze se turnaj pomalu přehoupl do nadstavbové části. Od rána jsou na programu zápasy play off, které vyústí až v souboje těch nejlepších týmů o medaile a poháry! Vítězům každé kategorie bude povoleno pozvednout The CUP - Pohár, navržený a ručně vyráběný speciálně pro Prague Floorball Cup, nad své hlavy a zvěčnit se ním na vítězné fotografii. Jméno vítězného týmu zůstane na Poháru napsáno na věky věků.

I když se vašemu týmu nepodaří probojovat až mezi ty nejlepší, budeme moc rádi, když se v Praze zdržíte až do samého konce turnaje a pomůžete nám vytvořit (nejen) na finálových zápasech bouřlivou atmosféru. Finále se odehrají na dvou hlavních turnajových halách, v legendární sokolovně na Vinohradech, kde odstartuje souboj o zlato kategorie B04 ve 12:30, a v UNYP Aréně na Podvinném mlýně, jedné z nejmodernějších sportovních hal ve střední Evropě, kde se jako první představí ve finálovéíém klání týmy kategorie G03 ve 13:40. Kromě napínavých zápasů těšit také na nabitý přestávkový program, velké LED obrazovky nebo hlasatele. Z obou finálových hal bude možné sledovat přímý přenos na našem Youtube kanálu. Na Vinohradech navíc bude i nadále fungovat fun zóna, kam můžete zajít pochillovat a také, do 11 hodin odevzdávat správné odpovědi ve hře Treasure Hunt. Pokud jste ještě nezačali pátrat po QR kódech, ještě pořád máte čas se zapojit a možná čeká poklad právě na vás! Kdo to bude se dozvíte na Vinohradech během zítřejšího odpoledne. 

Na zápasy finále B můžete zamířit na Jižní město, konkrétně do haly TJ JM Chodov nebo Jedenáctka, které se nachází hned vedle sebe. Když už tam budete a zrovna nebudete hrát, byla by velká škoda zároveň využít i zvýhodněné turnajové vstupné do Aqua Sport Clubu s bazénem, tobogánem nebo vířivkou, kde načerpáte energii vydanou v zápasech a dáte odpočinout svým unaveným nohám.

Přejeme všem týmům hodně štěstí do play off a doufáme, že se zítra uvidíme i s těmi z vás, kteří se s turnajem rozloučí o něco dříve než v bojích o medaile :)

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít